Banyo Ayna Modelleri

Banyo Ayna Modelleri

Banyonuzdaki veya yatak odanızdaki aynaya biraz değişik bir hava vermek ister misiniz? Eğer aynanız yeteri kadar büyükse çerçeve şeklinde bir süsleme yapabilirsiniz veya daha küçük aynalar için, bir kenarına minik bir çiçek kondurabilirsiniz.

Banyo Ayna Seti

Daha önceden aynanıza boyayacağınız şekle karar verin. Bir çiçek veya hoşunuza giden her hangi bir deseni kağıda çizin. Şablon şeklinde şekli kağıttan oyarak çıkarın. Oyduğunuz kağıdı bir bant yardımı ile, aynaya yapıştırın. Ve ortada açık kalan kısmı boyayın. Kağıdı çıkarın. İşte aynanız bambaşka bir hava kazandı.
Daha fazlasını mı istiyorsunuz?

Eğer uyuma çok önem veren biri iseniz, bu projeyi biraz daha geliştirebilirsiniz. Mesela yatak odanızdaki aynanıza boyayacağınız motifi, yatak örtünüzün desenlerinden seçebilirsiniz. Güzel bir uyum olabilir. Veya banyo aynanız için banyo perdenizdeki desenlerden veya fayans desenlerinden faydalanabilirsiniz.

Aynı işlemi cam kapılarınız için de uygulayabilirsiniz. Veya mutfak pencerelerini aynı şekilde süsleyebilirsiniz.

Banyo ayna modelleri hakkında yazımız şimdilik bu kadar. Örnek hazır modelleri paylaşırken bir taraftan da aynaları nasıl süsleyebileceğiniz hakkında bilgiler vermeye çalıştık.

local_offerevent_note Eylül 21, 2010

account_box Administrator


local_offer

1 Yorum “Banyo Ayna Modelleri”

  • Evimi yeniden modern bir şekilde dekore etmek isterken olmazsa olmazlardan birisi olan ayna araştırmasına girdim,baya bir araştırdım ve sonunda istediğim gibi modelleri blac****ome.com sitesinde buldum. Gerçekten çok ilgi çekici ürünleri var, mutlaka web sayfalarına bakmanızı tavsiye ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir