Bellona Ortopedik Yastık

Gerçek anlamda kaliteli bir uyku için ne yapmamız gerektiğini biliyor muyuz? Bellona Ortopedik Yastık ile sağlıklı bir uyku çekebilirsiniz. Her şeyden önce kaliteli uyku, yeterli sürede, devamlı ve sağlıklı uyku halini yakalamak demek, işin doğrusu, doğamız gereği hava karardıktan sonra, yaşımıza uygun, ideal saatlerde, günde bir kez kesintisiz uyku bize yetiyor.

Önemli olan, kendimizi yatak odamızda ve yatağımızda rahat hissetmemiz.

Bunun içinde en büyük yardımcımız Bellona mobilya yatak ve yastıkları. Bellona yataklarında kullanılan yüksek teknolojiye sahip yay ve sünger sistemleri, basınç oranında esneyerek vücudumuzun ortopedik yapısını korumaya yardımcı oluyor.

Kullanılan süngerler insan ve çevre sağlığını korumak amacıyla zararlı bulunan FCKW gazı içermiyor. Alevlenmeyi önleyen Flaret özelliğine sahip modelleriyle de uykuya güvenle dalmanızı sağlıyor.
Ev tozu akarlarına karşı anti-mite özelliğinin yanında tozu ve kiri önleyen antialerjik “Sanitized” sistemi ve antibakteriyel yapısıyla hijyenik bir ortam sunuyor.

Kaz tüyü yastıktan ileri teknoloji sunan hafızalı Viscoform’a kadar doğal malzemelerden üretilen Bellona yastıklar da sağlıklı bir uyku çekmeye zemin hazırlıyor.

local_offerevent_note Eylül 14, 2010

account_box Administrator


local_offer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir