Defne Joy Foster’ın Ölümü

DJ’lik ve sunuculuk yapan Defne Joy Foster en son ” Yok Böyle Bir Dans ” programında yarışmacı olarak katılmıştı. Bir çocuk annesi olan Defne Joy Foster evinde ölü olarak bulundu.

Annesi Türk, babası Amerikan olan Defne Joy Foster, üç yıl önce evlenmiş ve bir oğlu olmuştu. İlk olarak Kral TV DJ’yi olarak ekran başına geçen Foster, daha sonra çeşitlikanallarda müzik programı sunuculuğu ile dizi oyunculuğu yapmıştı. Defne Joy Foster, geçtiğimiz yıl Kanal 7′de de “Zula” isimli programı sunmuştu.

Ünlü sunucu ve oyuncu Defne Joy Foster, Caddebostan’daki bir evde ölü bulundu. Evin, Foster’in bir arkadaşına ait olduğu öğrenilirken, olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı. Son olarak ‘Yok Böyle Dans’ adlı prograna yarışmacı olarak katılan ünlü sunucu Foster, bir çocuk annesiydi.

İlk açıklamalar, Defne’nin gece geç saatlere kadar arkadaşları ile ( Yok Böyle Bir Dans Ekibi ) eğlendiği, içkiyi kaçırdığı, hatta içki ile birlikte ilaç aldığı yönünde olsada, yapılacak olan otopsi sonrasında ölümü netlik kazanacaktır.

Defne Joy Foster’ın ölümü hakkında Hıncal Uluç “su testisi su yolunda kırıldı” deyimini kullandı.

Bu konuda ben yorum yapmak istemiyorum; Bir ölünün arkasından konuşmak bence hoş olmaz.

Defne Joy Foster Resimleri

local_offerevent_note Şubat 5, 2011

account_box Administrator

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir