Gösterişli Perde Modelleri

Gösterişli Perde Modelleri

Perdeler istenilen özelliklerde kişiye özel tarzda özel kumaş, polyester, ahşap, hasır, güneş kırıcı gibi malzemelerden üretilebilir bu nedenle perde modelleri konusunda hiçbir tasanız olmasın.

Ayrıca istenilen desenli, saçaklı, düz, işlemeli, özel aksesuarlı perde modelleri oda dekorasyonuna göre tercih edilebilir.

İp perde modelleri

İpli perdeler dekoratif görünümleri ile kullanıldığı mekanlarda fark yaratır. Kullanılacak yerlere göre farklı renk ve çeşitlerde uygulanabilmektedir. İpli perdeler askı boruları, aksesuarları ile oldukçe zengin bir çeşitliliğe sahiptir. İpli perde ev, ofis ve teşhir amaçlı olarak mağazalarda güzel bir dekoratif obje olarak kullanılabilmektedir. İpli perde temizliği kolay ve yıkanabilmektedir.

Jaluzi Perde Modelleri

Jaluzi perde ithal edilebildiği gibi ülkemizde de üretilebilmektedir. Jaluzi perde çeşitleri arasında renk çeşitleri ve kullanılan malzemeler bakımından çok tercih edilebilir. Üzerlerinde bulunan çekme ipi sayesinde perde tamamen yukarı çıkartılabilir. Menuel jaluzi perde modelinde üzerinde bulunan plastik çubuk çevrilerek jaluzi bantları güneşin durumuna göre çevrilebilmektedir. Bu işlemler takılan özel motorlar ile otomatik bir kumanda ile yapılabilmektedir. Jazluzi perdelerin temizliği kolaydır.

Stor perde modelleri

Stor perdeler yaygın şekilde kullanılan perde modelleri arasındadır. Stor perdeler sayesinde kapatılması gereken yer kadar kumaş kullanıldığı için ekonomik perdelerdir. Şık görünümleri, pratik kullanımları ve dekoratif görüntüleri sayesinde tercih edilmektedir. Günümüzde modern perde olarak da adlandırılan stor perde, çeşitli süslemelerle beraber kullanılmaktadır. Stor perde modelleri geniş bir kumaş ve renk çeşitlerine sahiptir. Stor perde modelleri yazımızdan daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

local_offerevent_note Eylül 14, 2010

account_box Administrator


local_offer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir