Hürrem hamam otu yağı

Hürrem Hamam Otu Yağı

Hürrem hamam otu yağı son 1 yılın belki de en çok satan bitkisel tüy dökücü olarak tarihe geçecek. Peki nedir bu hürrem hamam otu yağının mucizesi nedir? Son zamanlarda sağlıklı yaşam bölümüne bir şeyler karalamamıştım ama bugün hürrem hamam otu yağı, içeriği ve kullanımı hakkında biraz internetten araştırdığım kadarıyla bilgi vermek istiyorum.

İÇERİĞİ

Hürrem hamam otu yağı içeriğinde: Hamam otu yağı, Aqua, mono propilen glikol ve gliserin yer almaktadır. Bir ilaç olmadığı için reçete ile satışı yoktur ve % 100 bitkisel tüy dökücü olarak bilinmektedir.

HÜRREM HAMAM OTU YAĞININ KULLANIMI

Öncelikle uygulanacak bölgede ki tüyler/kıllar temizlenmeli. Kılları temizlemek için, tüy dökücü köpük kullanılabilir, ANCAK ÖZELLİKLE BAYANLAR İÇİN, ÖNCE KULLANILACAK BÖLGESİNİN AĞDA İLE ALINMASI TAVSİYE EDİLMEKTEDİR. Tüyleri alınan bölgeye hamam otu yağı uygulanır, bu işleme tüyler tekrar çıkıncaya kadar devam edilir. Kıllar çıktığında yine ağda yada köpük ile temizlenir ve tekrar hamam otu yağı uygulanır. Bu şekilde 3-6 sean arasında kıl yoğunluğuna göre uygulama yapmanız gerekiyor.

Lazer epilasyon gibi düşünün, kılları yok etmek için en basit bölgelerde bile en az 3-4 lazer epilasyon seansı tavsiye ediliyor. Bir lazer epilasyon fiyatını düşünürsek, sadece bir seans lazer epilasyon fiyatına 100 kutu hürrem hamam otu yağı alıp en az 30-40 kişi kıl probleminden kurtulur. Yani fiyatlar sadece 1 seans lazer epilasyonla bile kıyaslandığında arada uçurumlar var. Bir de bu lazer epilasyon seanslarının 3-4-5 şekilnde olduğunu düşünürsek toplam gidecek para ile bir sülalenin kılları yok edilebilir 🙂 Konumuzdan fazla uzaklaşmadan devam edelim.

Kullanımı oldukça basit ve hem KADINLAR hem de ERKEKLER hürrem hamam otu yağını kullanabilirler.

Hürrem hamam otu yağı
Hürrem hamam otu yağı

HÜRREM HAMAM OTU YAĞI NERELERDE SÜRÜLÜR?

KADINLAR için: Kol ve bacak tüyleri, Koltukaltı, genital ve bikini bölgelerinde kullanılabilir.
ERKEKLER için: Ense kıları ve göğüs kıllarının yanı sıra sırt ve kalça bölgesindeki kılları yok etmekde kullanılabilir.

Hürrem hamam otu yağını kullananlardan bağzıları sormuş;
Tüyleri/kılları yok etmek için ne kadar süre hürrem hamam otu yağı kullanılmalı ?
Cevap basit arkadaşlar altı seans kullanım sonrasında, uygulanan bölgedeki tüylerin/kılların azaldığı yüzlerce kullanıcı tarafından internet yorumlarında belirtilmektedir. Biraz önce bir sayfada okudum yaklaşık 300 mesaj var %95i kıl problemini gidermiş.

Hürrem hamam otu yağı kullananlar ın yorumları

Gerçekten doğru seanslarını düzgün yaparsanız sonuç elde ediyorsunuz (etkili oluyo)

Hamam otu kullan etkili bir yöntem benim sevgilimde kullanmıştı

hürrem yağı beyaz kıllarda etkilimi? şeklinde bir soru sorulmuş ve cevap olarak: İstenmeyen tüylerin tüm renklerinde kullanılabilir.

şeklinde örnek yorumları çoğaltabiliriz.

Ürünü nerden almalıyız?
Bu tür ürünleri satan yüzlerce site bulmak mümkün. Bana göre en doğrusu ürün satışından sonra size fatura kesen bir firma ise alım yapılabilir. Yine kredi kartı ile satış imkanı olan gittigidiyor gibi sitelerden de alım yapılabilir çünkü risk havuzu gibi sağlam bir alt yapıları vardır.

Hürrem hamam otu yağı ile ilgili bu bilgilerin tamamı internet araştırması neticesinde farklı birçok web adresinden alıntı yapılarak derlenmiştir.

local_offerevent_note Mart 22, 2013

account_box Administrator

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir