KAZAN yaz 6999’a gönder Daire, Renault Fluence, 2000TL kazan

Show TV’de yayınlanan 1 milyon canlı para yarışmasını izlerken, program arasına bir tanıtım reklamı girdi “Kazan yazıp 6999“a mesaj gönderenler için noter huzurunda yapılacak çekilişler ile ödüllerin dağıtılacağı belirtildi. Reklam tanıtımı yine program sunucusu Engin Altan Düzyatan tarafından yapılıyordu. Konuyu fazla uzatmadan bilgi vereyim.

Ödüller Nelerdir ?

** 5 kişiye Milpark’tan Lüks daire
** 15 kişiye Renault Fluence
** 80 kişiye 2000TL para yüklü kart verilecektir.

Tüm GSM Operatörlerinden çekilişe katılabilirsiniz. (Ekranın altındaki o ufacık yazlarda eğer yanlış okumadıysam sms başına ücret 2.6 TL olarak gördüm ve yine başka bir web adresinde konuyu araştırırken “Bu servis, gönderilen her mesaja ilişkin karşılığında alınan içerik için bedeli 2.60TL olarak ücretlendirilmektedir.” bu şekilde okudum.)

Kampanya 23 Ekim 2010 tarihinde başlayıp, 31 Aralık 2010 günü gece yarısı saat 00:00 itibari ile son bulacaktır.Toplam Çekiliş hakkınızı öğrenmek için “PUAN” yazıp 6999’a gönderebilirsiniz.

Kazanan talihliler Milli Piyango izini ile 12.01.2011 tarihinde yapılacak çekilişi takiben 17.01.2011 tarihinde Radikal Gazetesi’nde ve ayrıca ceplekazan[.]com web adresinden yayınlanacaktır.

Bu Kampanyaya Kimler Katılamaz ?

18 yaşından küçükler, Timwe, Turkcell, Vodafone ve Avea çalışanları ve 1. dereceden yakın akrabaları.

Çekiliş Milli Piyango Ajansı ve Noter huzurunda 12.01.2011 tarihinde saat:11:00’de Hedef Tanıtım Milli Piyango Ajansı’nda noter huzurunda 19 MAYIS CAD. UBM PLAZA NO:37 K:5 ŞİŞLİ/İSTANBUL adresinde halka açık olarak gerçekleştirilecektir.

Kampanya çekilişi 12/01/2011 tarihinde saat 11:00’da yapılacak olup, kazanan talihlileri, ancak bu tarihten sonra ceplekazan[.]com web adresinden ve 17/01/2011 tarihinde “Radikal Gazetesi‘nden” öğrenilebilinir. Ayrıca kazanan talihlilere, kazandıkları ödül bilgisi taahhütlü posta kanalı ile ulaştırılacaktır.

turgutyalcin.com site sahibi olarak bende mutlaka çekiliş için mesaj göndereceğim 🙂  Bu tür konularda pek şansım yoktur ama yinede denemeyi kurt yemez.

16 yorum “KAZAN yaz 6999’a gönder Daire, Renault Fluence, 2000TL kazan”

  • listede yazan isimlere ve soy isimlere bakarsanız, tamamen sallama isim soyisim olduğunu az çok anlarsınız.

    Bu şahısları facede falan arayın bakalım gerçekten böyle insanlar var mı ?

    Tamamen uydurma gibime geliyor, hiç inancırıcı görmüyorum. İsimleri kafalarından yazmışlar.

  • bende çekilişe mesaj gönderdim ama herhanği birsonuç bulamadım lütven bizleri bilğilendirirmisiniz

  • evet aynı kampanyaya bende katıldım ve 15 liraya yakın da benden gitti..mesajlarda öyle kelime oyunu oynamışlar ki sen sanıyosun ki daha kamapnyaya katılmadım!!:))seni yönlendiren mesajlara ha bire cevap vere vere (Allahtan fazla para yüklü değildi hattımda…) gitti paracıklar….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir