Survivor 2011 Finalisti Derya

İlk defa oylamada attığım mesajlar işe yaradığını gördüm 🙂 survivorı DERYA kazandı…
Hak etmdiği halde finale kadar gelen “Nihat” 3’ün 1’ini dahi alamadı (oy oranı olarak) 😀

Oylamanın daha başında iken DERYA’nın kazanacağı belli iyi. Nihat sürekli sağlı sollu millete saldırıp durdu. Ancak Türk Halkı gerekli cevabı verdiğine inanıyorum.

2950’ye attığımız mesajlarda öncelikle 40kr kesildi. Oylamanın bitimine doğru 1.6TL daha kesildiğine dair mesaj gelmeye başladı. Tabi birden fazla mesaj attığım için bu ay faturada extradan biraz ödeme yapacağım. ANCAK DERYA kardeşimiz için bu sms’ler feda olsun.

Ooooo yeeeeee 🙂

oo yeee

1 Yorum “Survivor 2011 Finalisti Derya”

  • Asaf diyor ki:Ben de bir azerbaycanlı oalrak hepinize teşekkfcr ediyorum sarf ettiğiniz gfczel sf6zler ie7in.Tfcrkiye de e7ok başarılı ilk yayınlandığında dinledim Yfcksek sadakat daha f6nce de dinlediğim bir guruptu e7ok gfczel hareketli bir şarkı.c7ok şey barındırıyor şarkı kedndinde darbuka e7ok professionalce dfcşfcnfclmfcş Live İt Up şarkısında.Genele ithap eden bir şarkı bence.İlk beşte gf6rfcnfcyor Tfcrkiye.Kendi şarkımız Running Scared bir İsvee7 bestecisinin eseri.O da e7ok gfczel romantik birşey yapmışlar.İlk 5 ama 1. olması bir az zor.İnşallah olur ama 1.liği ayşenin sf6ylediği gibi Blue , yfcksek sadakat, ve Eldar ve Nigar bf6lfcşmeye e7alışacaklar bence.Bu arada Tfcrkiyeden tarkana teklif etmişler 5 milyon euro istemiş ama yfcksek sadakt 300 bin euroya tamam demiş..Tarkan gitseydi kesin 1. olurdu Tfcrkiye.Tfcrkiyede tfcrkiyeyi eurovisionda 1.Yapacak sanate7ılar ve besteciler e7ok var aynı şeyi azerbaycan ie7in sf6yleyemeyeceğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir